Automat. přihl.:

19. dubna 2024 - ranní vydání

Podzimní turnaj stolního tenisu 2009

Stolní tenis už jsme u nás párkrát hráli, ovšem tentokrát, stejně jako u šachů, mě zaskočila malá účast. Zda za to může podzimní lenošení, pracovní vytíženost lidí nebo možná z mé strany malá informovanost, nevím.

Turnaje se účastnilo 12 lidí rozdělených do 3 skupin, ze kterých 2 postoupili, systém každý s každým na 4 vítězné sety.

Finálový turnaj byl odehrán v pátek, vítězem se stal Lukáš Havlíček, druhý byl Roman Kameník a na třetím místě se umístil Petr Soboňa. Gratuluji a všem, co se účastnili nebo jen podpořili sportovce, děkuji.

Datum poslední změny: 02.11.2009 10:05:00